Джастіс Паблішинг

liberty and justice for all

Семен Семенченко: “Простір для маневра в невиконанні підписаних Порошенком в 2014-2015 Мінських договорнякiв для України звужується. Це попередній аналіз”

Автор: Семен Семенченко via Facebook.

Продовжуємо розмотувати заплутаний клубок з «формулою Штанмайєра». Дуже погано що ми дізналися про це з російських змі. Дуже погано що нам не показали самого документа. Комунікація з суспільством – вкрай погана. Тому розмотуємо цей клубок самі.

1. «Ми відповіли на лист пана Сайдіка, що ми погодили “формулу Штайнмайера». Це єдине що має юридичне значення – заява президента Зеленського. I цей лист. Решта – словесні мережива.

2. Хто такий Сайдік? Спецпредставник ОБСЄ в тристоронньої контактній групі. 

3. Що саме відповіли на лист Сайдіка? Про це він сам повідомив журналістам. «Сьогодні за рекомендацією політичних радників нормандської четвірки від 11 вересня члени ТКГ і представники ОРДО і ОРЛО листами на мою адресу підтвердили текст «формули Штайнмайера». Тобто всі учасники мінських переговорів направили окремі листи на ім’я Сайдік зі згодою на «формулу Штанмайєра» i з узгодженням її тексту.

4. Погано це чи добре? Однозначно погано. Міністр закордонних справ Росії Лавров раніше назвав умовою для проведення саміту лідерів “нормандського формату” необхідність “зафіксувати на папері формулу нинішнього президента ФРН Штайнмайера. У Кремлі називали це “домашньою роботою” Києва. Зеленський ще 12 вересня говорив що “Формулу Штайнмайера” і всі пункти мінських угод будуть розглядати і приймати рішення лідери чотирьох держав». Тобто її планували тільки РОЗГЛЯДАТИ на зустрічі в Нормандії. А вчора всі учасники переговорів в Мінську одночасно відправляють листи на адресу ОБСЄ зі згодою на цю формулу. Тобто виходить Зеленський виконав умову Росії зафіксувати на папері формулу Штанмайєрa, виконав «домашнє завдання для України».

Висновок. Простір для маневра в невиконанні підписаних Порошенком в 2014-2015 Мінських договорнякiв для України звужується. Це попередній аналіз. Треба бачити текст цього листа який підписав Кучма за дорученням Зеленського. Треба порівняти це з тим що підписали представники РФ і «представники» російських найманців. Тоді аналіз буде спиратися на факти.

P.S. По протестах. Я 5 рокiв робив все щоб не дозволити Порошенку легітимізувати мінські договорняки. У залі парламенту і на вулиці. На блокадах і протестах. У телевізорі і соціальних мережах. Моя позиція не змінилася. Легітимізація мінська – шлях до громадянської війни. Це не можна допустити. Але боротьба в одній колоні з тими хто допомагав путину знищувати добровольців в Іловайську і Дебальцеве, а потім сам штовхав країну на виконання Мінська – неможлива. Це імітація боротьби проти Мінська. Справжня їх мета – повернення у владу. Якщо п’янки не можна запобігти – її треба очолити. Цей девіз давно взято на озброєння олігархією. У нас інший шлях. Не з ними. Тільки з Україною. Далі буде.

Продовжуємо розмотувати заплутаний клубок з «формулою Штанмайєра». Дуже погано що ми дізналися про це з російських змі….

Gepostet von Семен Семенченко am Dienstag, 1. Oktober 2019
Коментарі з Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *