Джастіс Паблішинг

liberty and justice for all

Семен Семенченко: Доповнення до попереднього посту. Для тих хто не розуміє что поганого в «формулі Штанмайєра»

Автор: Семен Семенченко, Facebook.

Доповнення до попереднього посту. Для тих хто не розуміє что поганого в «формулі Штанмайєра», адже це «всього лише щось там про вибори». Фо́рмула Штайнма́єра — метод імплементації Комплексу заходів щодо виконання Мінського протоколу, запропонований Франком-Вальтером Штайнмаєром, який полягає у варіанті врегулювання конфлікту на Донбасі шляхом надання спочатку тимчасового особливого статусу окремим територіям Донбасу, а потім — після доповіді представників ОБСЄ за підсумками виборів на непідконтрольній Україні території — надання постійного особливого статусу цим територіям. 

Тобто це всього лише метод імплементації мінських угод. Що таке Мінські угоди? Це спочатку вибори на окупованих територіях. Потім амністія російським найманцям. Потім легалізація т.зв. «1 і 2 корпусу» т.зв. ЛДНР як народної міліції, створення «народних судів», які підконтрольні вже легалізованим місцевим органам самоврядування. Це особливий статус для т.зв. ОРДЛО. Це відновлення за рахунок України всього що зруйнувала РФ. І тільки потім. Потім! Передача українській стороні контролю за нашим кордоном. Причому я абсолютно впевнений що цей контроль буде переданий саме «народної міліції» але вже з українськими шевронами.

«Мир» не можна отримати таким чином. Тому що Мінськ не усуває причини війни. Причини війни – бажання Путіна анексувати Крим, а потім через різні «Малоросії» розділити Україну і зробити її частиною нової Російської імперії. Саме про це він говорить на парадах військ РФ і выступах перед парламентом.

Що дасть Мінськ? У кращому випадку громадянську війну. У кращому! У гіршому – втрату незалежності України. Чому? А ви готові до того що стада нових «народних міліціонерів» кинуться віджимати все те що не встигло передахувати українське МВС? До того що вашого сина, брата, чоловіка, який пройшов війну, будуть викликати повісткою до «Донецького народного суду» і там пред’являти фейкове звинувачення в тому що він п’ять років тому «вкрав курку у прихильниці референдуму»? Чи готові до того що з РФ відразу після реалізації Мінська знімуть санкції? Чи готові до того що після місцевих виборів вони 100% залізуть і в раду на допомогу Медведчуку (тільки вже в набагато більшій кількості). Чи готові що ваші податки підуть на будівництво нових палаців для нової «іліті» з Донецька і Луганска? Готови до того що ті хто вчора катував і вбивав наших побратимів стануть спокійно розгулювати по країні? Чи готові до тисяч нових Кать Гандзюк і Сарматів? І я не готовий. Тому в кращому випадку люди візьмуть до рук зброю, в гіршому заховають язик в одне місце і максимум виїдуть з країни. Ну а мінімум ми бачили в історії не раз…

Ось куда веде той шлях по якому ми вчора прискорили рух. Я до останнього моменту сподівався що президент водить за ніс мос#алів і все це імітація виконання Мінська. Надія ця є ще й зараз. Але це дуже швидко стане зрозуміло. І тому давайте дивитися правді в очі. І бути готові до цієї правди. Настільки, наскільки дозволяє наша совість, воля до свободи і особиста мужність.

Доповнення до попереднього посту. Для тих хто не розуміє что поганого в «формулі Штанмайєра», адже це «всього лише…

Gepostet von Семен Семенченко am Dienstag, 1. Oktober 2019
Коментарі з Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *