Джастіс Паблішинг

liberty and justice for all

Михайло Саакашвілі про спецоперацію Національної Поліції під Києвом: “Це був дуже небезпечний злочинець. Його направили в Одесу збирати інформацію про мене і моє оточення”

Михайло Саакашвілі

Михайло Саакашвілі

“При мені в Грузії цей кримінал Чічіашвілі був засуджений до 22 років ув’язнення, але його відпустили в 2013 році за наказом Іванішвілі. В останні роки цого прислали в Україну зі спеціальною місією. Його направили в Одесу збирати інформацію про мене і моє оточення, про що нас попередили наші джерела в українських правоохоронних органах.”

Про це Михайло Саакашвілі написав на своєї сторінці у Facebook:

“Це був дуже небезпечний злочинець. При проведенні операції українські поліцейські проявили сміливість та професіоналізм.

При мені в Грузії цей кримінал Чічіашвілі був засуджений до 22 років ув’язнення, але його відпустили в 2013 році за наказом Іванішвілі. В останні роки цого прислали в Україну зі спеціальною місією. Його направили в Одесу збирати інформацію про мене і моє оточення, про що нас попередили наші джерела в українських правоохоронних органах.

Слід вивчити питання його зв’язку з грузинськими спецслужбами, які в свою чергу безпосередньо контролюють їх російські колеги.


Это был очень опасный преступник. При проведении операции украинские полицейские проявили смелость и профессионализм.

При мне в Грузии этот криминал Чичиашвили был приговорён к 22 годам заключения, но был отпущен в 2013 году по приказу Иванишвили. В последние годы он был прислан в Украину со специальной миссией. Его направили в Одессу собирать информацию обо мне и моем окружении, о чем нас предупредили наши источники в украинских правоохранительных органах.

Следует изучить вопрос его связи с грузинскими спецслужбами, которые в свою очередь напрямую контролируют их российские коллеги.”

Це був дуже небезпечний злочинець. При проведенні операції українські поліцейські проявили сміливість та професіоналізм….

Gepostet von Mikheil Saakashvili am Mittwoch, 2. Oktober 2019
Коментарі з Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *