Джастіс Паблішинг

liberty and justice for all

Семен Семенченко: Блокада встояла. І найближчим часом буде розширюватися

Семен Семенченко via Facebook:
“Настає ранок. Сидимо біля костра, разом з жителями Соснівки, ветеранами АТО і всіма тими хто приїхав підтримати Блокаду. Чекаємо. Блокада встояла. І найближчим часом буде розширюватися. Зараз є багато часу – читаю стрічку фб. Натрапив на цікавий пост з критикою нашої діяльності. Поділюся нічними думками біля костра. Основні тези автора:

Те що напали на ветеранів і місцевих жителів погано, проте треба боротися не з явищами, а з іменами. І ці акції ллють воду на млин Петра Олексійовича «який знаходиться на низькому старті».

Далі серія запитань до нас.

1. Чому Ветерани не блокують ліс і бурштин.
2. Чому Ветерани не вимагали посадок Порошенка і Ахметова всі ці роки?
3. Чому не блокували АП всі ці роки?
4. Треба не поїзда блокувати а вирішувати питання з чиновником в Києві, тому що блокування потягів це тільки картинка. 
5. Можна було б підтримати Блокаду, але так як є Порошенко то цього робити не можна.
6. Чому блокується тільки вугілля? «Вже якщо блокувати так все неподобства в країні».

Я не буду зараз перераховувати що конкретно зробив саме я за ці п’ять років. Я вже не депутат і не зобов’язаний цього робити. Для цього є Гугл. Просто набирайте запитання і моє прізвище. Без проблем знайдете відповідь. Тому відповім коротко. Все те що перераховує автор – ми робили. І по лісу і по Ахметову з порошенком і по блокадам всі ці роки. А потім – витягали хлопців з в’язниць. І на суди над добровольцями жоден з тих хто каже- «а чому ви не пофарбували стелю, а стоїте на блокаді вугілля» – не з’явився.

А чому Ветерани повинні все це робити? Чи не задавали собі це питання? Воювати, потім блокувати ліс, бурштин і взагалі «все неподобства в країні»? Чому вони повинні відповідати комусь на питання – «а чому ви не робили цього»? Ветерани – такі ж українці і громадяни яким ті хто це питає. Так підійміть попи з диванів і заблокуйте вугілля в інших областях, ліс, бурштин, конкретного чиновника і взагалі «всі неподобства в країні». Загітуйте сусіда, чоловіка, дружину, кума. Потім тягайтеся по судах і на останні гроші шукайте адвоката. Ось тоді і ми вас підтримаємо, як підтримали ветеранів Соснівки. Ось тоді – ви отримаєте право запитувати «а чому вони щось не роблять»?

Ще дві тези. По тактиці і стратегії боротьби. Боротися треба «ні з поїздом а з чиновником». Немає проблем. Боріться. А ми будемо робити те що вважаємо за потрібне. З урахуванням нашого досвіду на фронті і блокаді. Нагадаю що останню Штаб блокади торгівлі з окупантами провiв у 2017 за два місяці і (силами в кілька сотень людей) змусив Порошенка заборонити торгівлю з агресором через лінію фронту своїм указом. Ми – знаємо що робимо. Тому що ми – діємо, а не тільки розмірковуємо.

Останнє. За порошенка. П’ять років я чув «Не качайте човна – Путін нападе». А тепер «Не качайте човна, а то Порошенко нападе?» Не будемо качати. Якщо човен припинить торгувати з агресором, бити і заарештовувати тих хто протестує проти цього. І чи правильно я зрозумів? Порошенко тепер потрібен комусь у вигляді опудала? І садити його вже ніхто не буде? Чі я помиляюся? Багато тексту))) Знаю. Але і багато часу поки о п’ятій ранку догорає костер. Запрошую сюди всіх тих хто хоче повчити нас «щі варити» на відстані. Приїжджай до нас. Разом і зваримо.

P. S. І дякую всім хто допомагав нам хоча б репостом. Ми – не поруч на карті але в цей боротьбі стоїмо поруч з вами пліч-о-пліч.”

Настає ранок. Сидимо біля костра, разом з жителями Соснівки, ветеранами АТО і всіма тими хто приїхав підтримати…

Gepostet von Семен Семенченко am Samstag, 21. September 2019
Коментарі з Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *