Джастіс Паблішинг

liberty and justice for all

Заступник директорки Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков неодноразово представляв інтереси президента-втікача Віктора Януковича у суді

Бабіков захищав Януковича: ЗМІ оприлюднили підтвердження

Бабіков захищав Януковича: ЗМІ оприлюднили підтвердження

Автор: Марія Горбань

Олександр Бабіков став першим заступником керівниці Державного бюро розслідувань наприкінці січня цього року. Призначення у провідний правоохоронний орган країни супроводжувалося скандалом, оскільки раніше він був захисником Віктора Януковича. Бабіков публічно заявив, що ніколи особисто не представляв інтереси президента-втікача. І запевнив, що не впливатиме на слідчих ДБР, які в подальшому вестимуть провадження Майдану, у тому числі — і справи Януковича. 

“Слідство.Інфо” отримало матеріали, які не лише підтверджують його активну участь у захисті президента-втікача, а можуть вказувати на його зацікавленість у впливі на правоохоронців у справах Януковича.

Наша редакція, зокрема, дослідила аудіозаписи з судових засідань у справах Януковича за участю Бабікова. На них зафіксовано, як нинішній посадовець ДБР активно захищає експрезидента. Його втечу з країни він виправдовує тим, що життю Януковича загрожує небезпека. Бабіков стверджує, нібито на Януковича та його охоронця скоїли напад. Адвокати навіть ініціювали кримінальне провадження проти “слідчих Майдану”, які відмовилися визнавати Януковича потерпілим. Нині його розслідує Держбюро, одним із керівників якого є Бабіков.  Прослухати аудіозаписи з виступами адвоката Януковича в суді можна у новому блозі “Таємниці слідства”.

Читайте повне розслідування на Слідство.Інфо.

Коментарі з Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *