Джастіс Паблішинг

liberty and justice for all

Андрій Богдан: «незаслужене» звання та грамота від Азарова у розпал Євромайдану («СХЕМИ» | №230)

Головна редакторка і ведуча: Наталія Седлецька, «СХЕМИ» | №230

Головна редакторка і ведуча: Наталія Седлецька, «СХЕМИ» | №230

Рівень впливу на Володимира Зеленського керівника його Офісу Андрія Богдана важко переоцінити. Досвідчений юрист та держслужбовець зі стажем регулярно поруч із президентом. Це його головний радник. Утім, біографія Богдана маловідома. Наприклад, той її факт, що Богдан працював в уряді Миколи Азарова – як урядовий уповноважений з питань антикорупції. А ще був радником прем’єр-міністра Азарова. І не пішов звідти ані з початком Революції гідності, ані в її найбільш драматичні моменти.

Аналізуючи перельоти Андрія Богдана до Росії, «Схеми» звернули увагу на такий факт. У листопаді 2013 року разом із Миколою Азаровим та Юрієм Бойком він літав до Санкт-Петербурга на переговори. А вже наступного дня після повернення делегації уряд зупинив підготовку до підписання Україною Угоди про Асоціацію з ЄС. Це і призвело до протестів та революції. Яка була позиція Богдана під час того візиту в Росію – від нього самого дізнатися так і не вдалось. Він відмовляється відповідати на запитання журналістів-розслідувачів. Але відомо, що вже в розпал Майдану Микола Азаров нагородив його почесною грамотою. «Схеми» розповідають про раніше невідомі, але важливі факти з біографії впливового керівника Офісу президента Андрія Богдана.

Радіо Свобода

Рівень впливу на Володимира Зеленського керівника його Офісу Андрія Богдана важко переоцінити. Досвідчений юрист та держслужбовець зі стажем регулярно поруч з президентом. Це його головний радник. Та деякі факти з його минулого і досі маловідомі українцям. Наприклад, те, що він працював в уряді Миколи Азарова – як урядовий уповноважений з питань корупції – та був його радником. І те, що він у складі урядової делегації – разом з Миколою Азаровим та Юрієм Бойком – літав у листопаді 2013 року на перемовини до Санкт-Петербурга. Після повернення цієї делегації уряд Азарова і оголосив про згортання євроінтеграційного курсу. А також те, що в розпал протестів він був нагороджений урядом Азарова почесною грамотою. Але це не єдина відзнака Богдана. «Схеми» розповідають про раніше невідомі широкому загалу, але важливі факти з біографії голови Офісу президента.

Автор: Сергій Андрушко

Головна редакторка і ведуча: Наталія Седлецька
Редакторка: Кіра Толстякова Програма

«СХЕМИ: корупція в деталях» – проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший».

Коментарі з Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *