Джастіс Паблішинг

liberty and justice for all

Адвокат Трампа Джуліані зв’язувався з Богданом і Бакановим – спецслужби

Персональний адвокат президента США Дональда Трампа, Рудольф Джуліані зв’язувався з головою Офісу президента України Андрієм Богданом і головою Служби безпеки України Іваном Бакановим.

Про це йдеться у тексті розсекреченої скарги неназваного співробітника американських спецслужб.

“Незалежні одне від одного американські чиновники сказали мені, що пан Джуліані приватно звертався до багатьох інших радників Зеленського, включаючи керівника Офісу президента Андрія Богдана та виконуючого обов’язки голови Служби безпеки України Івана Баканова”, – сказано у скарзі.

Скаржник посилається на доповідь щодо організованої злочинності та корупції (OCCRP) від 22 липня, згідно з якою два співробітники Джуліані виїхали до Києва у травні 2019 року та зустрілися з Бакановим та радником Зеленського, Сергієм Шефіром.

Водночас скаржник заявляє, що йому не відомо, чи відбувалися якісь конкретні зустрічі.

“Я не знаю, чи зустрічалися ці чиновники, чи говорили з паном Джуліані, але мені кілька офіційних осіб США сказали, що пан Єрмак (помічник Зеленського Андрій Єрмак – ред.) та пан Баканов мали намір поїхати до Вашингтона в середині серпня”, – сказано в тексті.

Скаржник також наводить інформацію про зустріч у серпні у Мадриді Джуліані та Єрмака, про яку вже писали американські ЗМІ.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/26/7227420/

Коментарі з Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *