Джастіс Паблішинг

liberty and justice for all

Справа Князєва: 650 тисяч євро незадекларованої готівки вивезли через державний кордон – ДБР розслідує дії львівських митників

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання службових обов’язків працівниками одного з митних постів Львівської митниці ДФС. Це сприяло вивезенню незадекларованих готівкових коштів у сумі 650 тисяч євро через державний кордон України.

За інформацією, поширеною у ЗМІ: правоохоронці Республіки Польща затримали трьох  громадян України та громадянина Хорватії на митному кордоні «Hrebenne – Рава-Руська» – у них вилучили незадекларовану готівку в сумі 650 тисяч євро. До цього згадані особи безперешкодно пройшли митний огляд на українському пункті пропуску.

Деталі: серед  затриманих – колишня дружина одного із керівників Національної поліції України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Генеральна прокуратура України.

Кваліфікація: службова недбалість, тобто невиконання, або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, якщо воно спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Санкція статті: у разі доведення вини митникам загрожує покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

https://dbr.gov.ua/news/650-tisyach-evro-nezadeklarovanoi-gotivki-vivezli-cherez-derzhavniy-kordon-dbr-rozslidue-dii-lvivskikh-mitnikiv

Коментарі з Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *