Джастіс Паблішинг

liberty and justice for all

Руслан Стефанчук: “Весь цей масив пострадянського совка треба змінювати”

Руслан Стефанчук в ефірі "Подробиць тижня"

Руслан Стефанчук в ефірі "Подробиць тижня"

В ефірі передачі “Подробиці тижня” на телеканалі “Інтер” Руслан Стефанчук, перший віце-спікер парламенту розповів, що ж насправді очікувати від Верховної Ради:

– Чому влада хоче змінити чинний Кодекс законів про працю? Та чи варто це робити саме таким чином, щоб більше прав дати підприємцю, а менше – робітнику?

– Ми прийшли з новими ідеями і ліберальними поглядами на економіку, тому хочемо змінити масив пострадянського “совка”. Ми тут, щоб дати можливіть нашим підприємцям не просто працювати, а дати можливість на гідний заробіток. Це має бути сучасний, європейский трудовий кодекс. Для нас головне, це зберегти баланс між інтересами працедавця і працівника.

– У ЗМІ були повідомлення про те, що ви особисто запропонували ввести навіть кримінальну відповідальність за неперсональне голосування депутатів. Як би ви хотіли карати народних обранців? Та чи готові самі депутати підтримати вашу ідею?

– Я був одним з ініціаторів цієї пропозиції. Та я вважаю, що тут не важлива санкція, тут важливий сам факт покарання за кнопкодавство. Кримінальна відповідальність за кнопкодавство потрібна, щоб за наявності вироку суду з кримінальної справи ці люди почали втрачати мандати

– Урядовці готуються презентувати програму уряду. А в якому форматі це буде? Власне, це буде тільки презентація? Чи планується також затвердження депутатами програми уряду? Та у який день це може відбутись?

– Прем’єр міністр запевнив, що в неділю вони вже подадуть програму уряду. Вона буде вивчена в найближчий час.  Я сподівась, що на наступному тижні ми будемо голосувати за затвердження.

Коментарі з Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *